Головна Новини області На Кіровоградщині розбиралися з податками

На Кіровоградщині розбиралися з податками

0
ПОШИРИТИ

"Податки без таємниць". Під такою назвою 12 червня в місті Мала Виска відбулася спільна акція Кіровоградської обласної ради, Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області та Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області, учасниками якої були сільські, селищні, міські голови

Маловисківського, Новоархангельського і Новомиргородського районів.

Основними питаннями порядку денного стали обговорення особливостей оподаткування плати за землю з юридичних і фізичних осіб, підвищення рівня виплати заробітної плати, проведення спільних заходів щодо виявлення порушників трудового законодавства, а також координація спільних дій органів доходів і зборів та органів місцевого самоврядування щодо декларування доходів громадян.

Відкриваючи засідання, заступник голови Кіровоградської обласної ради Іван Владов зауважив, що сьогодні нормальне функціонування місцевих громад не можливе без взаємного обміну інформацією та тісної взаємодії органів доходів і зборів із місцевою владою, а також повідомив учасникам акції про діяльність обласної ради та напрацювання пропозицій щодо внесення змін до законодавчих актів у сфері земельних відносин.

lady-era pills

Як зазначив перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха, стабільне надходження платежів до місцевих бюджетів на сьогодні є одним із найважливіших завдань органів Міндоходів області. Зокрема, від платників податків Маловисківської ОДПІ до місцевого бюджету за січень-травень 2014 року надійшло 59,8 млн. грн, що на 13,8 млн. грн або 6,7% більше, ніж за 5 місяців минулого року.

У ході зустрічі також було обговорено питання щодо вжиття спільних заходів до платників податків, які мають заборгованість із сплати орендної плати за землю, не здійснюють оформлення трудових відносин із громадянами, не декларують, а отже й не сплачують податки від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Джерело: Кіровоградська обласна рада