Головна Новини області На Кіровоградщині мітингували

На Кіровоградщині мітингували

0
ПОШИРИТИ

Олександрійці, які виступають за відновлення у повному обсязі гарантованих законодавством пільгових перевезень у міському автобусному транспорті, зібрались перед стінами міської ради сьогодні, 7 березня.

Всього мітинг зібрав біля півсотні олександрійців, які вимагали, в тому числі і від депутатів, змінити ситуацію із пільговими перевезеннями, повернувши гарантовані законом права.

Як повідомили мітингуючі, сьогодні вони вирішили прозвітувати про результати діяльності, а не висувати нові вимоги. Зокрема було повідомлено, що всі правоохоронні структури отримали відповідні звернення щодо відновлення пільгових перевезень, так само відповідні звернення були передані до міської влади і міського голови.

Відповідей в активістів поки що немає, але оскільки ladyera час на надання відповідей спливе 14 березня, то мітингарі збираються у понеділок відвідати міську поліцію та службу безпеки, для того щоб такі відповіді їм були надані.

На мітингу були присутні депутати міської ради Андрій Коломійцев buy orlistat 120 mg online canada та Сергій Гриценко. Після короткотривалого виступу А. Коломійцев пішов із заходу, а практично до завершення залишався його колега С. Гриценко.

Нагадаємо, раніше під стінами міської ради збирався мітинг за участі близько 150 чоловік, які вимагали відновлення пільгових перевезень по місту у повному обсязі. Крім того, активісти за допомогою плакатів та підготовленої резолюції висловили невдоволення роботою міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу через невиконання ними обов'язків щодо забезпечення пільгових перевезень для деяких категорій громадян.

Джерело: Олександрійські новини