Головна Новини області На базі Кіровоградської виправної колонії (№6) проведено учбові збори служб озброєння ...

На базі Кіровоградської виправної колонії (№6) проведено учбові збори служб озброєння управління ДПтС України в області(фото)!

0
ПОШИРИТИ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA12 листопада 2013 року на базі Кіровоградської виправної колонії (№6) згідно плану роботи ВОРНБ управління ДПтС України на друге півріччя 2013 року та з метою доведення інформації учбових зборів служб озброєння

територіальних органів ДПтС України, які відбулись 23-25 жовтня 2013 року в м. Одеса проведено обласні учбові збори зі старшими інспекторами (з організації служби, озброєння та спец. засобів), старшим інспектором (з озброєння) ВРО і молодшими інспекторами з озброєння та спец. засобів. Було проведено семінар нараду на тему: «Проблемні питання, які виникають під час службової діяльності передбачені нормативними документами та питання, які висвітлювались на нараді в м. Одесі». В приміщенні кімнати зберігання зброї Кіровоградської виправної колонії (№6) з учасниками учбового заходу було проведено практичне заняття щодо порядку видачі (отримання) зброї, боєприпасів та спеціальних засобів з кімнати зберігання зброї та порядку ведення службової документації. На завершення учбових зборів проведено тестування та підведено підсумки роботи служби озброєння.
 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

ВОРНБ управління ДПтС України в Кіровоградській області