Головна Новини області Міська влада Кіровограда опікується ветеранами

Міська влада Кіровограда опікується ветеранами

0
ПОШИРИТИ

З 2010 року у Кіровограді триває обласна акція “Зірка пам”яті”, яка покликана вирішувати пробоеми ветеранів Великої Вітчизняної війни у всіх сферах їхнього життя. Про хід акції в обласному центрі проінформувала представників засобів масової інформації начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк під час прес –конференції сьогодні, 29 жовтня.

 – Ми в неоплатному боргу перед ветеранами Великої Вітчизняної війни і влада має докласти всіх зусиль, щоб створити для них комфортні, зручні умови проживання. Якісне медичне обслуговування, вирішення житлово – комунальних проблем, постійна турбота та опіка про фронтовиків з боку влади – це чітка вимога, яку ставить перед місцевими органами влади Президент України і наш святий обов’язок перед ветеранами, – наголосила Юлія Вовк.
 В рамках акції “Зірка пам’яті” за 478 кіровоградськими ветеранами Великої Вітчизняної війни закріплені медичні та соціальні працівники, представники виконавчих оргаів Кіровоградської міської ради та загальноосвітніх шкіл. На жаль, звернула увагу Юлія Вовк, роки і рани беруть своє і фронтовиків щороку стає все менше. У 2010 під опікою перебували 898 ветеранів війни, у 2011 – 733, у 2012 – 593, а вже у 2013 – 478.  Юлія Вовк повідомила, що у всіх підопічних ветеранів проведені обстеження житлово-побутових умов та ретельно вивчені і проаналізовані їхні потреби, заповнені соціальні картки таких потреб та соціального становища ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  На звернення міської влади до представників бізнесу долучитися до акції “Зірка пам’яті” поки що відгукнулися два підприємства ВАТ “Гідросила” та ВАТ «Зорянка».
 За інформацією Юлії Вовк під час акції за рахунок позабюджетних коштів придбано та вручено ветеранам 2 автомобіля ЗАЗ “Славута”, моторолер FT-110 на загальну суму 90,0 тис. грн., 5 телефонів СDМІ зв”язку “Інтертелеком” на загальну суму 1,75 тис. грн., телевізор на загальну суму 980,0 грн., у 2013 році проведено ремонтні роботи в квартирах та будинках ветеранів війни на загальну суму 22,9 тис. грн. ( всього у 2010-2013 роках 7 ветеранам війни на загальну суму 53,0 тис. грн.)
 Активну участь в акції “Зірка пам’яті” беруть кіровоградські школярі, які постійно відвідують ветеранів та надають їм потрібну допомогу. В рамках акції “Ветеран оnlіne”, з метою налогодження спілкування між поколіннями, створення потужного інтернет-руху, організації реальної допомоги ветеранам, формування бази даних безцінних ветеранських спогадів, пошуку фронтових друзів та організації комунікації між ними, учні шкіл міста продовжують реєструвати ветеранів у соціальній мережі “ВКонтакті”.
Джерело: Кіровоградська міська рада

ladyera