Головна Новини області Мер Кіровограда підтримав активістів

Мер Кіровограда підтримав активістів

0
ПОШИРИТИ

19 лютого, міський голова Андрій Райкович провів зустріч із громадськими активістами Кіровограда.Дмитро Сінченко, Зоя Лебідь та Евген Гурницький запропонували

свої доповнення до регламенту Кіровоградської міської ради VII скликання. У запропонованій лідерами громадської думки редакції регламенту міститься низка доповнень.

Зокрема, активісти пропонують запровадити норму, згідно з якою пропозиції щодо змін та доповнень до Регламенту мають право вносити члени територіальної громади міста через процедуру громадських слухань, громадської ініціативи та петиції.

У оприлюдненому проекті, напрацьованому робочою депутатською групою, такі пропозиції можуть вносити міський голова, депутати міськради, члени постійних депутатських комісій, виконавчий комітет та виконавчі органи міської ради.

Підставою розгляду важливих для громади питань, на думку активістів, мають стати ще й електронні петиції, які зібрали не менш як 150 підписів how much does viagra cost at cvs громадян впродовж трьох місяців від дня оприлюднення петиції.

Також представники lady-era pills громадського сектору пропонують вилучити пункт, який дозволяє у виняткових випадках проект рішення міської ради передавати управлінню апарату міської ради за три робочі дні до початку сесії.

За результатами зустрічі Андрій Райкович подякував громадським лідерам за активну позицію.
– Я вважаю, що регламент має бути таким, який змусить депутатів працювати, а не зривати сесії, – наголосив міський голова. – Підготовка якісного регламенту – це прерогатива секретаря міської ради, і важливо, що він, при його творенні, співпрацював з громадською радою.

Тепер свої пропозиції активісти передадуть секретарю міської ради Володимиру Смірнову.

Джерело: Кіровоградська міська рада