Головна Відео Маленька дівчинка жила в… багажнику автомобіля рік (Відео)

Маленька дівчинка жила в… багажнику автомобіля рік (Відео)

0
ПОШИРИТИ

Французька поліція заарештувала батька і матір маленької дівчинки, яку батьки з народження тримали в багажнику свого автомобіля. Дитину у віці від 15 до 23 місяців знайшли механіки автоцентру в місті Террасон, в який жінка здала машину для ремонту. У момент виявлення дівчинка була в дуже поганомустані: у неї було сильне зневоднення і температура. Як розповіли співробітники сервісного центру, вони заглянули в багажник, коли звідти почали лунати дивні, "схожі на нявчання", звуки. Відкривши багажник, вони знайшли там голу вмираючу дитину, яка лежала у власних екскрементах. Дівчинка не могла тримати голову, а її шкіра була неприродно білого кольору, оскільки дитина практично не бачила сонця.

Дівчинку негайно відправили в лікарню, де лікарі діагностували у неї істотне відставання у розвитку і проблеми з психікою.

Поліцейські, дізнавшись lady era pills про цю знахідку, заарештували 45-річну матір та її 40-річного партнера, яким загрожує до 10 років в'язниці за знущання над дітьми і залишення їх без допомоги. Ще трьох дітей пари у віці від 4 до 10 років поліція передала соціальним службам.

Мати дівчинки розповіла, що народила дитину таємно, про що не повідомляла нікому, в тому числі і передбачуваному батьку дитини.

Поліцейські розповіли, що батьки дитини – приїжджі з Португалії, які ніде не працювали і жили на соціальні допомоги.

Джерело: Gazeta