Головна Новини області Лозінського випустили за хабара?

Лозінського випустили за хабара?

0
ПОШИРИТИ

Генеральна прокуратура розслідує обставини, які свідчать про можливе одержання хабара посадовими особами, які брали участь у винесенні незаконного рішення щодо випущення з тюрми колишнього нардепа Віктора Лозінського.

Про це розповів в. о. Генерального прокурора Олег Махніцький на брифінгу 12 червня в Києві, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Він ще раз підтвердив, що ГПУ розпочала кримінальне провадження відносно працівників пенітенціарної служби, а також судді, який виносив неправомірне рішення щодо звільнення Лозінського.

За словами Махніцького, у рамках кримінального провадження розслідуються обставини, які свідчать про можливе вчинення посадовими особами перевищення службових повноважень або зловживання владою, а також одержання хабара.

"Також управлінням внутрішньої безпеки Генпрокуратури за цим фактом проводиться службове розслідування. За результатами слідства та службового розслідування буде дана правова оцінка діям усіх, хто брав участь у винесенні незаконного рішення", – запевнив в. о. Генпрокурора.

ladyera Він також заявив, що затримання Лозінського відбулося завдяки оперативно вжитим заходам та прокурорському реагуванню.

"Коли нам стало відомо, що його звільнили, я зібрав термінову нараду, дав відповідні вказівки. Ми вжили всіх заходів, щоб він не зміг втекти. Був контроль на кордоні, за ним велося спостереження", – наголосив Махніцький.

Крім того, він підтвердив, що наразі щодо затриманого екс-нардепа прийнято рішення про його доставку в колонію, де він відбував покарання.

"Лозінський перебуватиме під вартою до тих пір, поки не буде розглянута апеляція прокурора та прийняте законне рішення", – підкреслив глава ГПУ.

Нагадаємо, 11 червня екс-нардепа Віктора Лозинського, засудженого за вбивство людини до 10 років позбавлення волі, звільнили з виправної колонії за станом здоров'я. Звільнення відбулося за рішенням суду від 4 червня.

Генпрокуратура оскаржила в суді звільнення Лозинського, а також відкрила кримінальне провадження щодо керівництва Бориспільської виправної колонії за статтею "службова халатність".

12 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Лозинського знову затримали та повернули назад у виправну колонію.

Джерело: theinsider.ua