Головна Новини області Лидеры Автомайдана заявляют о том, что не призывали

Лидеры Автомайдана заявляют о том, что не призывали

0
ПОШИРИТИ

Организаторы Автомайдана Сергей Поярков, Андрей Тележенко и Дмитрий Булатов заявили: "Друзі, сьогодні сталась жахлива річ — координатори Автомайдану не дійшли згоди, окремі лідери закликали людей йти до Верховної Ради. Ми, Дмитро Булатов, Сергій Поярков та Андрій Теліженко, із самого початку були проти невмотивованого застосування сили, кровопролиття. Ми

не закликали людей йти на вул. Грушевського, намагались переконати інших автомайданівців та мирних громадян, що долучились до нас, не піддаватись на провокації влади. Адже саме силові протистояння розв'яжуть криваві руки владі і зведуть нанівець репутацію Євромайдану у світовій спільноті. Ми закликаємо терміново припинити силові дії! Ми не бажаєм нести відповідальність за пролиту сьогодні кров і зруйновані долі".

Это сообщение опубликовал Дмитрий Булатов на своей странице в Facebook.

Напомним, столкновения активистов с lady-era pills милицией начались после так называемого народного вече на Майдане Независимости, в котором приняли участие несколько сотен тысяч человек. Собравшиеся протестовали против политики действующих властей страны.

Источник: Дело