Головна Новини області Легка промисловість у Кіровограді

Легка промисловість у Кіровограді

0
ПОШИРИТИ

Підприємства легкої промисловості у Кіровограді матимуть можливість представити свою продукцію на спеціалізованій виставці, яка планується до проведення у кінці лютого у приміщенні міської ради.

Питання організації і проведення такої презентаційної виставки обговорювалися на робочій нараді, яку провела начальник управління економіки Олена Осауленко з керівниками підприємств галузі.  

– Є задум запросити на таку виставку потенційних споживачів вашої продукці, – звернулася до учасників наради Олена Осауленко. – Це можуть бути представники різноманітних бюджетних установ, силових структур, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств та організацій міста, які практикують використання єдиної augmentin no prescription уніформи, робочого одягу тощо.          

Олена Осауленко поставила за приклад фахівцям з легкої промисловості якість організації виставкової діяльності, яку змогли досягти їхні колеги з машинобудування і висловила переконання, що такі презентації спрацюють на користь розвитку місцевого товаровиробника.  

Представники бізнесу підтримали таку пропозицію. Підприємець Інна Чижик, наприклад, готова не тільки брати участь у такій виставці, а й активно долучитися до її організації, якщо у її концепції лежатиме принцип участі саме українських виробників, а не торгівельних підприємств з китайським товаром.  

Учасники lady era pills наради обговорили також низку інших, актуальних для своєї сфери діяльності проблем. Це і питання якісної підготовки робітничих кадрів у системі прфтехосвіти і видання надзвичайно потрібного інвестиційного паспорта Кіровограда. У такому паспорті мають бути представлені як місцеві виробники зі своєю продукцією та можливостями, так і цікаві інвестиційні проекти, які вони планують для реалізації на території обласного центру і шукають для цього бізнес – партнерів.

Джерело: Кіровоградська міська рада