Головна Політика Кропивницький: влада немає до кавової акції жодного стосунку (Фото)

Кропивницький: влада немає до кавової акції жодного стосунку (Фото)

3
ПОШИРИТИ
влада немає до кавової акції жодного стосунку

Справді кава, і справді живе спілкування. Акція «Просто кава» відбулася і в Кропивницькому. Організатор Галина Руднєва, відповідаючи на коментарі в Мережі, заявляє: «Це була підтримка акції «Кава на Хрещатику». Бірюков і влада не мають до неї ніякого відношення». Справді, живе спілкування нам дуже потрібне нині. Акція зібрала чимало кропивничан, вони просто спілкувалися на теми сьогодення. Організатори обіцяють, що захід стане традицією. Ось що про це зазначає lexapro recreational пані Галина ladyera на Фейсбук: «Акцію #Просто_кава_Просто_спілкування у Кропивницькому можна вважати такою, що відбулася!

Я два роки намагалася витягнути людей з віртуального життя до реального. На просто каву. На просто спілкування. Нажаль, визнаю своє безсилля. Не змогла.

І ось сьогодні моя мрія здійснилася! 🙂

Дякую Алексей Петров (Alexey Petrov), що нажали трохи вище кнопочку, яку багато хто вважав намальованою. Дякую Kuzavov Aleksey за ідею зустрітися тут, у Кропивницькому, а не сумувати вдома наодинці, що не змогли поїхати до Києва. Та за «малювання» обʼяви. Мені випала честь «розклеювати» обʼяву у фейсбуці та розливати каву на площі. Дякую всім, хто прийшов, за приємне спілкування, щирість та смалолики. Дякую опонентам, що залишили нас поза межами своєї уваги і без вас ми чудово провели час з гумором, веселощами та підтанцьовками під співи народних колективів з районів.

Вражена!

1. Різноманітністю вікової категорії: від 16 до 60+. Всі прийшли добровільно та свідомо. Але ж один насильно принесений серед нас таки був. Хлопчинка років двох. 🙂

2. Інформація про події у фейсбуці доходить й до тих, хто там не живе. Навіть дороги туди не знає — не зареєстровані. «Мене «Марь Іванна» запросила.». І таких була тритина.

3. Позитивний настрій усіх присутніх. Щирі переживання за долю країни. І бажання щось робити, а не тільки переживати.

4. Багато розвіртуалізацій «А Ви хто на фейсбуці?О, то це Ви! Рада(ий) знайомству!»

Так, нас було небагато. За весь час, а це приблизно 1,5 години, десь осіб 40. Хтось -прийшли, постояли, пішли. Хтось до кінця. Не рахувала. Так навскидку. На фото не всі. Але я дуже рада, що все це відбулося. Зернятко посіяне. Тепер будемо його доглядати та поливати. Тобто будемо підтримувати життя. Радіємо тому, що є і будемо мати ще більше.

Все буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!»