Головна Новини області Кропивницький: чому не змінили назву міста

Кропивницький: чому не змінили назву міста

5
ПОШИРИТИ
Кіровоград

Чому така дивна позиція місцевої влади? Виявляється, щоб перейменувати вокзал, потрібне звернення місцевої влади, а його не було. Мер м. Новоукраїнки О. Корінний звернувся із запитанням до “Укрзалізниці”, чому не змінили назву нашого обласного центру на своєму сайті. Про те, що йому відповіли, посадовець написав на Фейсбук: “Учора зробив запит до Укрзалізниці чого ми в них на сайті досі Кіровоград. І ось відповідь:

Шановний, Олександр Анатолiйович! На Ваше запитання “Наше мiсто давно вже Кропивницький, чому на Вашому ресурсi до цього часу Кiровоград?” вiд 28.09.2016 15:19:51 надано вiдповiдь:

У вiдповiдь на ваш запит iнформуємо: Статтею 5 Закону України «Про географiчнi назви» передбачено, що назви залiзничних станцiй, портiв, пристаней, аеропортiв та iнших об’єктiв транспорту, як правило, повиннi бути похiдними вiд назв населених пунктiв або їхнiх частин, у яких або поряд з якими вони розташованi. Разом з тим, звертаємо вашу увагу що змiна назв станцiй ПАТ «Укрзалiзниця» проводиться згiдно встановленого порядку. Перейменування станцiй (роздiльних та зупиночних пунктiв) проводиться вiдповiдно до положень Тарифного керiвництва №4 залiзниць України та Методичних рекомендацiй, затверджених наказом Укрзалiзницi вiд 14.07.2015 № 230-Ц/од, на пiдставi клопотання регiональних фiлiй ПАТ «Укрзалiзниця», яке в свою чергу готується на пiдставi звернення мiсцевого органу виконавчої влади та органу мiсцевого самоврядування. Пiсля отримання ПАТ «Укрзалiзниця» клопотання, змiна назви станцiї оперативно публiкується в Тарифному керiвництву № 4 та корегуються довiдники в дiючих автоматизованих системах залiзниць України. З огляду на викладене, для прискорення процесу перейменування станцiй пропонуємо, звертатися до мiсцевого органу виконавчої влади та органу мiсцевого самоврядування з iнiцiативою про змiну назви станцiї.

То може панове керівники міста пора написати клопотання?”