Кропивницький: чому не змінили назву міста

  3
  ПОШИРИТИ
  Кіровоград

  Чому така дивна позиція місцевої влади? Виявляється, щоб перейменувати вокзал, потрібне звернення місцевої влади, а його не було. Мер м. Новоукраїнки lady-era pills О. Корінний звернувся із запитанням до “Укрзалізниці”, чому не змінили назву нашого обласного центру на своєму сайті. Про те, що йому відповіли, посадовець написав на Фейсбук: “Учора зробив запит до Укрзалізниці чого ми в них на сайті досі Кіровоград. І ось відповідь:

  Шановний, Олександр Анатолiйович! На Ваше запитання “Наше мiсто давно вже Кропивницький, чому на Вашому ресурсi до цього часу Кiровоград?” methotrexate prescriptions news вiд 28.09.2016 15:19:51 надано вiдповiдь:

  У вiдповiдь на ваш запит iнформуємо: Статтею 5 Закону України «Про географiчнi назви» передбачено, що назви залiзничних станцiй, портiв, пристаней, аеропортiв та iнших об’єктiв транспорту, як правило, повиннi бути похiдними вiд назв населених пунктiв або їхнiх частин, у яких або поряд з якими вони розташованi. Разом з тим, звертаємо вашу увагу що змiна назв станцiй ПАТ «Укрзалiзниця» проводиться згiдно встановленого порядку. Перейменування станцiй (роздiльних та зупиночних пунктiв) проводиться вiдповiдно до положень Тарифного керiвництва №4 залiзниць України та Методичних рекомендацiй, затверджених наказом Укрзалiзницi вiд 14.07.2015 № 230-Ц/од, на пiдставi клопотання регiональних фiлiй ПАТ «Укрзалiзниця», яке в свою чергу готується на пiдставi звернення мiсцевого органу виконавчої влади та органу мiсцевого самоврядування. Пiсля отримання ПАТ «Укрзалiзниця» клопотання, змiна назви станцiї оперативно публiкується в Тарифному керiвництву № 4 та корегуються довiдники в дiючих автоматизованих системах залiзниць України. З огляду на викладене, для прискорення процесу перейменування станцiй пропонуємо, звертатися до мiсцевого органу виконавчої влади та органу мiсцевого самоврядування з iнiцiативою про змiну назви станцiї.

  То може панове керівники міста пора написати клопотання?”