Головна Новини області Країни заперечили можливість військової допомоги Україні

Країни заперечили можливість військової допомоги Україні

0
ПОШИРИТИ

В США, Італії та Польщі спростували плани надавати озброєння Україні, про що раніше заявив радник президента України Юрій Луценко.  Як повідомляє Reuters, відповідну заяву зробили чиновники в силових відомствах зазначених країн.

"Ця новина не відповідає дійсності. Італія, разом з іншими країнами ЄС та НАТО, готує пакет нелетальної військової допомоги  для України, такої як бронежилети і шоломи", – заявив представник Міноборони Італії.

Разом з тим в США високопоставлений чиновник на умовах анонімності зазначив, що Сполучені Штати не пропонували Україні поставки "летального" ​​озброєння.

У Франції представник Єлисейського палацу від коментарів відмовився.

Водночас представник Міноборони Польщі Яцек Соньта повідомив: "Там ​​(на саміті НАТО) не було ніякої угоди щодо поставок озброєння з Польщі в Україну".

Раніше стало відомо, що представник Міноборони Норвегії заявив: "Ми беремо участь у двох ladyera військових навчаннях в Україні, але це не відповідає дійсності, що ми надамо озброєння Україні".

Як відомо, в НАТО заявили, що альянс не надаватиме зброя Україні, яка не є державою-членом альянсу, проте окремі країни-члени можуть це зробити.

Джерело: Українська правда