Головна Статті Колишні українські очільники знали про майбутню агресію

Колишні українські очільники знали про майбутню агресію

0
ПОШИРИТИ
Валентин Наливайченко

Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що бізнесмен Рінат Ахметов не має зараз серйозного впливу на ситуацію на Донеччині та Луганщині. Про це він сказав в програмі “Свобода слова” на ICTV. “Ми не бачимо зараз серйозного впливу (Ахметова) в Донецькій та Луганській області”, – заявив Наливайченко.

Глава СБУ також зазначив, що його відомству відомі всі лідери та організатори злочинних угруповань, диверсанти з Росії. “Відомі не просто їхні прізвиська, відомі і їхні справжні прізвища, адреси проживання, їхні контакти, їхні куратори”, – уточнив він.

“І останні кримінальні провадження, які відкриті, відкриті на основі тієї інформації, яку контррозвідка СБУ зібрала. Це стосується і радника президента Росії Глазьєва, який є одним з ключових організаторів (терористичних угрупувань, що діють на Сході України)”, – додав Наливайченко.

Він підкреслив, що для України дуже важливо, щоб колишній президент Віктор Янукович постав перед українським судом.

“Оскільки і він, і пан Якименко – колишній керівник СБУ, і колишній керівник МВС Захарченко – це люди, які дійсно готували і знали про майбутню агресію (Росії) та фінансували і продовжують фінансувати постачання зброї, мобілізацію бойовиків з РФ, їх переправлення на війну як терористів на наш Донбас”, – заявив глава СБУ.

Джерело: Українська правда ladyera