Головна Новини області Кіровоградські журналісти знову пікетували обласне УМВС!

Кіровоградські журналісти знову пікетували обласне УМВС!

2
ПОШИРИТИ

Кіровоградські журналісти знову пікетували обласне УМВС!Сьогодні, 27 грудня, о 14-й годинні дня кіровоградські журналісти вдруге зібралися під стінами УМВС у Кіровоградській області. Представники ЗМІ повернули грамоти та подяки від обласного управління МВС, керівник якого Костянтин Пожидаєв, знехтував проханням

журналістів і відмовився вийти до них 25 грудня 2013 року, під час акції на підтримку по-звірячому побитої журналістки Тетяни Чорновол. Також журналісти вдруге передали свої вимоги начальнику обласного управління МВС у Кіровоградській області, оскільки жодної відповіді на попередній запит від правоохоронних органів не надійшло. В акції брали участь приблизно 20 осіб.

Учасники акції прийняли спільну заяву:

Ми, представники ЗМІ Кіровограда, глибоко обурені і стурбовані тим, що в журналістам в Україні стає все важче виконувати свої професійні обов'язки. Почастішали випадки перешкоджання журналістській діяльності, залякування, провокацій і фізичного насильства. При цьому правоохоронні органи часто не реагують на звернення журналістів, затягують з розглядом справ.

Останній випадок – з побиттям журналістки Тетяни Чорновол, є в даній ситуації показовим.

Тому ми, журналісти Кіровограда, вимагаємо:

1. відставки Міністра внутрішніх справ України В.Захарченка;

2. негайного розслідування і притягнення до відповідальності винних у злочинних діях проти журналістів, в тому числі і у Кіровоградській області. Зокрема поновлення розслідування по факту побиття та перешкоджання журналістській діяльності колег-журналістів у м. Новоархангельську навесні цього року;

3. своєчасного і об'єктивного інформування журналістів про резонансні злочини, вчинені на території області, в тому числі і стосовно неправомірних дій правоохоронних органів.

 

Журналісти Кіровограда.