Головна Новини області Кіровоградські рятувальники підвели підсумки тогорічної роботи відомства

Кіровоградські рятувальники підвели підсумки тогорічної роботи відомства

0
ПОШИРИТИ
Пожежа

Сьогодні, 13 лютого, в Кіровограді відбулася прес-конференція держуправління з питань надзвичайних ситуацій стосовно підсумків минулорічної роботи відомства. Так, протягом 2013 року Управлінням вживалися заходи, спрямовані на забезпечення належного захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, подальшого розвитку та вдосконалення матеріально-технічної бази. Покладені на територіальний орган управління завдання щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, в цілому виконані. Завдяки цілеспрямованим заходам щодо попередження надзвичайних ситуацій та підвищення ефективності реагування на них не допущено зростання кількості надзвичайних ситуацій та негативних наслідків від них. У 2013 році на території Кіровоградської області виникло дві надзвичайні ситуації:

1) надзвичайна ситуація техногенного характеру, місцевого рівня –   17 червня в м. Кіровограді по вул. Антонова, 43 в приватному житловому будинку внаслідок необережного поводження з вогнем під час куріння виникла пожежа домашніх речей та 42м2 покрівлі, під час якої загинуло чотири особи.

2) надзвичайна ситуація природного характеру, об’єктового рівня –   30 вересня до Гайворонської ЦРЛ госпіталізовано 6 мешканців м. Гайворон з діагнозом – отруєння грибами, які в одному колективі святкували хрещення дитини та вживали в їжу дикорослі гриби. 5 жовтня всіх постраждалих в задовільному стані виписано з лікарні.

Крім того, упродовж минулого року сталося 3 тис. 110 надзвичайних подій,  під час ліквідації яких врятовано 24 особи та матеріальних цінностей на суму майже 8 млн. грн. Протягом минулого року чергові караули пожежно-рятувальних підрозділів області здійснили 1845 виїздів за сигналом «Тривога», що становить в середньому 5 виїздів за добу, із яких 1049 разів – на гасіння пожеж. Одним із критеріїв оцінки діяльності пожежно-рятувальної служби області та територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту нашої області в цілому є найвища оцінка, яку рятувальники отримали минулоріч у червні за результатами комплексної перевірки комісією ДСНС України стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

За повідомленням прес-служби УДСНС у Кіровоградській області.