Головна Новини області Кіровоградські податківці нагадують про “гарячу лінію”

Кіровоградські податківці нагадують про “гарячу лінію”

0
ПОШИРИТИ

Кіровоградська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області повідомляє що протягом листопада 2013 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія ” з наступної тематики:

– 15 листопада з 10.00 до 11.00 на тему: «Порядок обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Використання послуг електронного цифрового підпису. Легалізація доходів громадян», із першим заступником начальника Кіровоградської ОДПІ Лахманом  Миколою  Марковичем  –  30-41-45.   

– 22 листопада з 10.00 до 11.00  на тему: «Адміністрування податку на доходи фізичних осіб. Упередження фактів виплати заробітної плати «в конвертах». Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з начальником управління доходів і зборів з фізичних осіб Кіровоградської ОДПІ Карлюгіною Наталею Миколаївною за телефоном  – 33-01-09.

– 29 листопада з 10.00 до 11.00 на тему: «Електронні сервіси Міністерства доходів і зборів. Акредитований центр сертифікації ключів. Заходи з детінізації доходів та упередження фактів виплати заробітної плати «в конвертах», із заступником начальника Кіровоградської ОДПІ Холоденко Оленою Анатоліївною за телефоном –33-41-18.

За повідомленням прес-служби Кіровоградської ОДПІ.