Головна Новини області Кіровоградські майданівці кажуть про мирний характер своїх акцій

Кіровоградські майданівці кажуть про мирний характер своїх акцій

0
ПОШИРИТИ

IMG_8218Очільники Кіровоградського Євромайдану сьогодні провели прес-конференцію, під час якої розповідали про свою діяльність. Загалом наголошувалося, що місцевий Майдан почав діяти в нашому цілком спокійному  місті, щоб підтримати київський Майдан – морально, фінансово, матеріально.

Тож, понад 2 міс. члени ради ВО "Майдан" (її було створено під час протистояння) на  стихійних мітингах у Кіровограді розповідали про ситуацію в країні, провели понад 30 акцій на підтримку побитих журналістів, затриманих мітингувальників та заарештованих активістів.

Зокрема, С. Михальонок, С. Запорожан та З. Лебідь  наголошували на цілком мирних намірах кіровоградських євромайданівців висловити свою громадянську позицію. І ті силові протистояння, які відбулися lady-era pills в Кіровограді 26, 27 та 28 січня, аж ніяк ними не передбачалися  і тим більше не планувалися. За словами учасників прес-конференції, масовий підвіз до обласного центру т. зв. тітушок здійснювався на транспорті з вінницькими та київськими номерами, і саме вони спровокували силовий варіант 26 січня після чергового Народного віче на площі Кірова. А він може бути вигідний, як стверджують майданівці, лише владі, бо після цього почалися затримання громадських активістів. Також на прес-конференції прозвучало, що у влади була інформація про ніби то завезення в Кіровоград групи радикалів із Західної України, тож після цього забарикадували ОДА.

Перед учасниками прес-конференції виступив науковець О. Ратушняк, який розповів, як опинився за гратами. Нагадаємо: очільника кіровоградської "Просвіти"  було затримано, його судили, але  нині змінено міру запобіжного заходу, й активіст подякував усім за підтримку, за акції протесту.

Подібним чином майданівці допомагали всім заарештованим, затриманим, і тим, кого викликали на допит. До речі, С. Запорожан наголосив, що місцеві правоохоронці на допитах поводилися толерантно.