Головна Новини області Кіровоградські діти зустрінуться з афганцями

Кіровоградські діти зустрінуться з афганцями

0
ПОШИРИТИ

ladyera У кіровоградських дитячо–юнацьких клубах триває підготовка заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Про її хід ішлося на нараді з педагогами-організаторами та керівниками

секцій і гуртків ДЮКів, яку провела начальник відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради Людмила Дорохіна.
 Як повідомила Людмила Дорохіна, у дитячо-юнацьких клубах відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради планується провести патріотичні виховні години та бесіди за участю членів Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.
 Крім того, відділ сім'ї та молоді спільно з Кіровоградською міською організацією Української Спілки ветеранів Афганістану вже здійснили обстеження могил воїнів-інтернаціоналістів на кладовищах міста з метою приведення могил до належного стану. Особливу увагу приділено могилам воїнів-інтернаціоналістів близькі родичі яких померли.
 А 15 лютого 2014 року учнівська та студентська молодь візьме участь у покладанні квітів до меморіалу загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
 Під час наради також були проаналізовані заходи, проведені в клубах під час святкування 75-річниці утворення Кіровоградської області, зпланована робота дитячо-юнацьких клубів на лютий 2014 року, зокрема підготовка заходів до Дня Св. Валентина, заходів патріотичного спрямування до Дня захисника Вітчизни та спортивних змагань серед вихованців дитячо-юнацьких клубів в рамках І етапу міської спартакіади «Юність».

фото Ігоря Філіпенка (FotoInform).

Джерело: Кіровоградська  міська рада