Головна Cпорт Кіровоградське дербі: «Зірка» (Кропивницький) – «Олександрія» – 0:0

Кіровоградське дербі: «Зірка» (Кропивницький) – «Олександрія» – 0:0

1
ПОШИРИТИ

cheap generic drugs from india lady-era pills Кіровоградське дербі очікувалося з трепетом: чи вдасться нарешті «Зірці» перервати майже 22-річну безвиграшну серію матчів із олександрійцями.
Не вдалося. Більше того, по ходу гри, яка до 42-ої хв. проходила в постійній жорсткій боротьбі, але без моментів, господарі можуть дякувати долі за нічию. У період із 42-ої по 45-ту хв. команди обмінялися трьома супергострими моментами, два з яких створили гості. Вони хазяйнували й по перерві, але відмінна гра голкіпера «Зірки» Євгена Паста звела їхні зусилля нанівець, а контратаки «Зірки» були доволі невиразними. Отже, нульова нічия.