Кіровоградська прокуратура виявила, що засудженим недоплачують, не всі мають роботу, щоб платити по виконавчих листах

  0
  ПОШИРИТИ

  Прокуратурою проведено перевірки в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби  в області щодо додержання вимог законодавства про оплату праці, про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, а також при проведенні відрахувань за виконавчими листами, в ході яких виявлено

  порушення. Так, допускаються порушення законодавства при нарахуванні заробітної плати засудженим. Окрім того, у виправних установах області працевлаштовані менше ladyera половини працездатних засуджених. З 473 засуджених, які мають виконавчі листи 32% не забезпечені оплачуваною роботою, що призводить до неможливості відшкодування ними збитків по спричиненим злочинам.

  Начальнику УДПтСУ в області та керівникам виправних установ внесені подання з вимогою усунути порушення трудових прав засуджених та притягнути до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб. Наразі, за результатами розгляду частини документів прокурорського реагування 7 посадових осіб вже притягнуто до відповідальності.

  Джерело: Прес-служба прокуратури області