Головна Новини області Кіровоградська прокуратура допомагає військовикам

Кіровоградська прокуратура допомагає військовикам

0
ПОШИРИТИ

Прокуратура області передала кіровоградським військовим, які приймають участь у АТО, другу партію бронежилетів Корсар М3 4-го класу захисту. Спецзасоби  особистого захисту, у кількості 15 штук, були передані солдатам стрілецького батальйону кіровоградської військової частини  №3011.

Вказані бронежилети захищають від ураження з автомата АК-74-7Н10 та снайперської гвинтівки, пройшли випробування при бойових діях в Іраку, Лівані та на Балканах.

Колектив органів прокуратури області lady era pills висловлює підтримку та шану військовослужбовцям та правоохоронцям регіону,  які, попри недостатнє матеріальне забезпечення армії, свято і непорушно дотримуються Конституції та законів України, Військової присяги, віддано служать українському народові, сумлінно і чесно виконують свій військовий обов’язок. Сподіваємось, що такого роду підтримка підніме бойовий дух, боєздатність та патріотизм солдат кіровоградської військової частини.

Як повідомлялося раніше, від прокуратури області стрілецькому батальйону на минулому тижні було передано 20 бронежилетів.

Джерело: Прес-служба прокуратури Кіровоградської області