Головна Новини Кіровоградшина: cонце для всіх

Кіровоградшина: cонце для всіх

56
ПОШИРИТИ
All-focus

Усе більше й більше користувачів електроенергії переходять на альтернативні джерела, зокрема, на сонячні батареї.
На Кіровоградщині у містах і селах їх встановлюють як окремі користувачі, так і громади. Різноманітні конструкції (дахові, стаціонарні на столах, одновісні трекери, двовісні трекери, індивідуальні конструкції, комплексні оригінальні рішення) дають можливість використати будь-яку поверхню приватного домоволодіння.
Для України досить позитивним виглядає майбутнє з можливістю підключення Зеленого тарифу, адже всі провідні країни Європи вже давно використовують його. Наприклад, Саудівська Аравія планує інвестувати близько 200 мільярдів доларів, Каліфорнія і Флорида частково перейде на сонячну енергетику, крім того, спостерігається невелике зниження цін. Українцям особливого вигідно позбутися постійного підвищення вартості на оплату електроенергії. Сьогодні в Україні найвища ціна на зелений тариф в світі, що перевищує вартість електроенергії в кілька разів і становить – 0,18 євро.
Нагадаємо: Зелений тариф – це можливість приватного і юридичної особи продавати електроенергію державі, за спеціальним тарифом, яку вироблено поновлюваними джерелами енергії. За умовами, домовласник продає різницю спожитої електроенергії домоволодінням і виробленої сонячної станцією.
На фото: сонячні батареї, встановлені в с. Соколівське Кіровоградського району