Головна Надзвичайні події Кіровоградщина: Найбільша плинність кадрів у сільському господарстві

Кіровоградщина: Найбільша плинність кадрів у сільському господарстві

3
ПОШИРИТИ

У рамках реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів одним з питань, яке досліджувалось, було вивчення ситуації щодо плинності кадрів у роботодавців.

З числа опитаних роботодавців 70% повідомили, що плинність кадрів у них не перевищує 10%, 13% зазначили, що такий показник складає від 11% до 30%, 5% зауважили, що плинність кадрів перевищує 30% (9% зазначили, що на таке запитання їм важко відповісти).

За видами економічної діяльності роботодавців плинність кадрів перевищує 30%: найбільше у сфері сільського господарства (12%, що пояснюється значним впливом сезонності), державному управлінні, транспорті (по 9%), переробній промисловості, операціях з нерухомістю (7%). Найвища плинність кадрів в межах від 11% до 30% спостерігається в добувній промисловості (50% опитаних роботодавців), діяльності з постачання електроенергії, газу (45%), в сфері мистецтва, розваг (24%).

Обласна служба зайнятості