Головна Новини області Кіровоградщина: зберегли внутрішні перевезення

Кіровоградщина: зберегли внутрішні перевезення

0
ПОШИРИТИ

До Новоукраїнського buy kolsin району завітав перший заступник голови Кіровоградської ОДА С. Коваленко. Район займає 7 місце за розміром

заробітної плати в галузі сільського господарства, середній показник якої досить пристойний – 3581 гривня. Однак завдання збільшити оплату праці сільгоспвиробників до 4 тисяч гривень залишається актуальним.

Хороші позиції у Новоукраїнського району за підсумками 2015 року і у галузі освіти – 6 рейтингове місце серед ladyera усіх територій області. Однак досягти такого показника вдалося лише завдяки високому рівню знань учнів міських шкіл, а у сільських школах він значно нижчий. Існує також проблема малокомплектних шкіл, яких на території району 11, та перевантаженості дошкільних закладів. Тому основним завданням є модернізація закладів шляхом створення навчально-виховних об'єднань і освітніх округів.

Хороші результати за минулий рік і стосовно реалізації інвестиційних та соціальних проектів: виконано 1 інвестиційний проект на суму 950 тисяч гривень та 14 соціальних вартістю близько 3 мільйонів гривень. У планах на цей рік реалізувати 4 інвестиційні проекти (побудова сонячних електростанцій, елеватора та сушарки) і 12 соціальних. У рамках проведення децентралізації, район подав пропозицію стосовно об'єднання населених пунктів у 4 спроможні територіальні громади.

Як позитивний момент відмітив Сергій Коваленко збереження внутрішніх перевезень на території Новоукраїнської міськради, яке, на відміну від подібних районних центрів, існує для потреби жителів нашого міста, а також озвучено проблемне питання реконструкції дитячого садка «Зернятко», нагальність якого є досить великою, через переповненість дошкільних навчальних закладів більше ніж на 100 дітей. Заступник голови ОДА пообіцяв сприяти вирішенню зазначеної проблеми.

Джерело: міськрада