Головна Новини області Кіровоградщина: вулиця Воровська стала Покровською

Кіровоградщина: вулиця Воровська стала Покровською

0
ПОШИРИТИ

У Новоукраїнці також перейменували вулиці. Завершальним етапом стало громадське обговорення. У підсумку дискусій визначені назви, які найбільш влаштовували городян.Так, на прохання мешканців, було розділено

найдовшу вулицю Новоукраїнки, яка носила назву Паризької Комуни та мала початок на одному березі Чорного Ташлика, а продовжувалась на іншому. Якщо люди, не обізнані із географією Новоукраїнки, не знали точного місцерозташування будинку, могли витратити чимало часу та коштів на об’їзд (близько 4-6 км). Відтепер  одна частина вулиці буде носити назву Паризька, а інша – lady-era pills ім’я славетного гетьмана Запорізької Січі  Петра Сагайдачного.

За рішенням топонімічної комісії та за погодженням з громадськістю вулицю Комсомольську vegetal viagra було названо на честь воїна АТО Віталія Яреми, де і на сьогодні проживають батьки Героя. Гарні та символічні назви отримали центральні вулиці нашого міста: колишня Воровського йменується Покровською, а головна вул. міста (вул. Леніна) – отримала назву Соборна.

За результатами громадських слухань та відповідно до рекомендацій робочої групи, міським головою було прийняте відповідне розпорядження «Про перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Новоукраїнської міської ради».

Джерело: Новоукраїнська міська рада