Головна Новини області Кіровоградщина: вшанували бійця АТО (Фото)

Кіровоградщина: вшанували бійця АТО (Фото)

0
ПОШИРИТИ

У день пам’яті, річниці від дня загибелі військовослужбовця Ігіта Гаспаряна у його рідному селі, де жив молодий,

енергійний, перспективний молодий чоловік зібралися, щоб вшанувати його світлу пам’ять.
Біля пам’ятної дошки захиснику, яка встановлена на його честь на приміщенні Червонопільської школи зібралися рідні та близькі, товариші, друзі, військові побратими та односельці.   
Жалобний мітинг, хвилина мовчання, покладання квітів присвячувалися Ігіту Сагателовичу… Його неоціненному внеску у захист
територіальної цілісності, волі та мужності піти в АТО добровільно. ordering serophene online
Віддати шану загиблому військовослужбовцю, висловити щирі слова співчуття родині загиблого також прийшли: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, голова районної ради Олена Гадемська, Тарасівський сільський голова В’ячеслав Шворінь, військовий комісар Микола Капітоненко, голова громадського об’єднання АТОвців Ігор Каліщук.
У своїх виступах учасники мітингу дякували батькам за гідного сина, співчували непоправному горю та втраті. Звісно, кожен бажав встановлення миру, на який так чекають українці.
Відвідали й могилу Ігіта Гаспаряна, яка знаходиться на сільському кладовищі, де хвилиною мовчання віддали останню шану бійцю.
lady era pills Друзі Ігіта згадали, який він був при житті: життєрадісним, спортсменом-футболістом, простою людиною, яка за покликом Батьківщини пішла захищати її рубежі.
Вічна слава всім полеглим героям, тим бійцям які зараз продовжують відстоювати нашу із вами незалежність.
Слава Україні – Героям Слава!