Головна Новини області Кіровоградщина: виділено кошти для родин загиблих

Кіровоградщина: виділено кошти для родин загиблих

3
ПОШИРИТИ
У міськраді м. Знам'янки зустрілися з афганцями. Зокрема, відбулася зустріч міського голови С. Філіпенка з ативом міської спілки ветеранів війни в Афганістані (М. Фесюном, В. Колебіденком, А.Мазкуром).

У ході спілкування було обговорено ряд питань, які турбують воїнів-інтернаціоналістів. Міський голова повідомив, що депутатами міської ради вже прийнято бюджет на 2016 рік. Також зазначив, що цьогорічний бюджет, зважаючи на нововведення Бюджетного та Податкового кодексу, складний, з обмеженим фінансуванням. Але міською програмою соціального захисту передбачено кошти на матеріальну допомогу для сімей загиблих воїнів афганців. 
 
В тому числі, учасники зібрання обговорили план заходів по відзначенню у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Голова Знам’янської міської спілки ветеранів війни в Афганістані Фесюн М.С повідомив, що на зборах міської організації воїнів-афганців було вирішено з цієї нагоди провести в загальноосвітніх закладах міста зустрічі та уроки «Мужності».  Про це повідомляє сайт міськради.