Кіровоградщина: у Новоукраїнку проведуть урешті газ

  0
  ПОШИРИТИ

  lady era pills

  Сьогодні на співбесіді у голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка побував голова Новоукраїнського райдержадміністрації Володимир Балан.  Після розпочатої роботи по актуалізації головної програми області "Центральний регіон – 2015" серед основних тем, що зазвичай порушуються під час подібних зустрічей, як-то соціально-економічна ситуація в районі чи стратегічні питання,що потребують вирішення спільно з облдержадміністрацією, до сьогоднішньої розмови додалась іще одна важлива тема, яка стосується нової інвестиційної політики. Адже пріоритетність інвестиційної складової у процесі актуалізації "Центрального регіону" лишається незмінною, але з огляду на осучаснення програми також потребує більш дієвих заходів по залученню інвесторів від керівників територій і інвестиційна складова. Це окрема вимога і голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка.
  Наразі за головну перешкоду входженню інвесторів на територію Новоукраїнського району його очільник виділяє відсутність природного газу. Новоукраїнський район – один з не багатьох серед інших територій області, що досі не газифіковані. Лише один красномовний приклад – район втратив потенційного інвестора, який планує зводити качатник на 6 млн. голів птиці тільки через те, що не може забезпечити підібраний майданчик для реалізації проекту природнім газом. Але місцева влада намагається вирішити цю проблему. Знайшовся й інвестор, готовий вкладати кошти у газифікацію території. Зі свого боку районна вада потурбувалася про виготовлення необхідної технічної документації. Зрозуміло, що у такій важливій справі потрібне погодження і протекція з боку обласної влади. Саме тому це питання було ключовим у співбесіді Володимира Балана і Андрія Ніколаєнка.
  Певна річ, розмова не обійшлася і без обговорення результатів актуалізації "Центрального регіону". Як повідомив Володимир Балан, районний сегмент обласної програми уже поповнився 24 соціальними заходами і 13 інвестиційними проектами.