Головна Новини області Кіровоградщина: у місті почалося велике прибирання

Кіровоградщина: у місті почалося велике прибирання

0
ПОШИРИТИ

З першим весняним теплом vendita online intimax100 in italia у Новоукраїнці на Кіровоградщині розпочалося велике прибирання. Тож вже на початку березня парки та сквери порадували новоукраїнців чистотою.

Заступник міського голови Микола Аношкін розповідає, lady-era pills що до прибирання територій парків, скверів, доріг та тротуарів було залучено як працівників комунального господарства міста, так і тих, хто виконує громадські роботи від районного центру зайнятості.

І хоча у  відповідності до санітарних вимог доглядати за прилеглими до закладів територіями, мають їх власники, балансоутримувачі та орендарі, не усі ставляться до цього з розумінням. Трапляється, що деякі «кмітливі» укладають договори на вивезення сміття лише на початку своєї підприємницької діяльності. А в подальшому вони воліють за краще «підкинути» своє сміття в чужий сміттєвий контейнер, або ж вивезти купу непотребу в лісосмугу.

Слід зазначити, що усі підприємства, установи, організації та громадяни (власники садиб), зобов’язані укладати угоди на вивезення сміття та вторинних матеріалів з комунальниками. Тож в подальшому планується провести таку собі «інвентаризацію» клієнтів, які користуються послугами з вивезення побутового сміття та відходів. Тоді ж і постане запитання: куди ж «скидають» сміття ті, хто  не уклав відповідних угод?

Олена Комісаренко «Новоукраїнські новини»

Джерело: Новоукраїнська міська рада