Головна Новини області Кіровоградщина: у Головківці ділилися досвідом

Кіровоградщина: у Головківці ділилися досвідом

0
ПОШИРИТИ

16 жовтня на базі Головківської сільської ради відбувся семінар для сільських і селищних голів «З питань вдосконалення механізмів співпраці на території з фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою підвищення якості послуг, які надаються особам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах».Відкрив семінар голова Олександрійської райдержадміністрації Віталій Згама. У своєму вступному слові він підкреслив, що районна влада прагне удосконалити форми і методи співпраці з територіями, тож сьогоднішній захід та його тема обрані з урахуванням вимог часу та побажань самих керівників територій. Тим більше, всебічний захист соціально вразливих та незахищених верств населення – одна з ключових складових соціальних ініціатив Президента України В. Януковича, які на Олександрійщині послідовно та наполегливо втілюються у життя, сказав Віталій Миколайович. Далі слово узяли організатори заходу, які майстерно перевели свої виступи з нормативно – правових аспектів у тривалу і цікаву розмову з коментарями та прикладами по кожній території.

Зокрема, про виконання делегованих повноважень у сфері соціального захисту сімей з дітьми розповіла головний спеціаліст управління соціального захисту населення районної державної адміністрації М.Яковенко.

Корисною була інформація начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації О. Мілашенко про алгоритм постановки на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Живу дискусію серед присутніх викликала розповідь директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Чемерис про удосконалення механізмів співпраці сільських та селищних рад з фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Своїм досвідом взаємодії з різними суб’єктами соціальної роботи щодо підвищення якості послуг, які надаються сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах та вчасного надання їм підтримки, з колегами поділився Андріївський сільський голова В. Близнюк.

Присутній на семінарі голова Олександрійської районної ради М. Бойко підтримав організаторів семінару, назвавши захід важливим і потрібним з багатьох аспектів. Він висловив вдячність ladyera безпосередньо сільському голові В. Галушці та директору школи А. Курупу, де власне проходило навчання, за допомогу в організації заходу.

Своїми враженнями від отриманих додаткових знань з присутніми поділилися Ізмайлівський сільський голова М. Сироватка, Новопразький сільський голова О. Горбенко, Щасливський сільський голова Т. Кіцелюк та інші.

Щиру вдячність керівнику району В. Згамі та організаторам заходу висловив настоятель Церкви Святого Пророка Іллі архімандрит Христофор, запропонувавши відразу і свою допомогу та участь у роботі з неблагополучними сім’ями. Отець Христофор знає напевно, що це матиме свій позитивний результат.

По закінченню семінару директор школи, депутат районної ради А. Куруп провів гостей коридорами і класними кімнатами закладу, показав три шкільні музеї, бібліотеку, тренажерний зал. Потім в актовій залі усі з великим задоволенням і захопленням переглянули виступи хорового і хореографічного колективів школи, які є постійними учасниками різноманітних районних і обласних конкурсів. На території села представницька делегація з усього району оглянула спорткомплекс місцевої футбольної команди «УкрАгроКом», яка нині виступає у першій лізі Чемпіонату України, та відвідали Церкву Святого Пророка Іллі, де вже тривають підготовчі роботи – встановлені будівельні підмостки – для розпису стін.

Отримавши безліч корисної і важливої інформації, яка допомагатиме у роботі з неблагополучними сім’ями, та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також поспілкувавшись між собою на інші злободенні питання сьогодення, сільські і селищні голови залишали Головківку у гарному настрої та з незабутніми позитивними враженнями.

Джерело: Олександрійська райдержадміністрація