Головна Новини області Кіровоградщина підготувалася до війни

Кіровоградщина підготувалася до війни

0
ПОШИРИТИ

На Кіровоградщині є близько 900 укриттів на випадок надзвичайних ситуації. Із них повністю готові лише 374. На цьому наголосив заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА Володимир Слінченко під час виїзного обстеження укриттів, повідомляє Акула.

"На жаль, ми не можемо за кілька днів повністю привести все до ладу, те, що не робилося 23 роки. Але зараз ми активно працюємо з підприємствами, аби ті відновити всі можливі укриття та навели лад у підвалах. Звичайно, всю роботу не можуть виконати прибиральниці та ЖЕО, тому жителям будинків також потрібно попрацювати для своєї безпеки", – сказав чиновник.

Сьогодні, 13 лютого, було проінспектовано три захисні споруди. Двоє із них знаходяться на території підприємства "Дніпро-Кіровоград". Перша захисна споруда розрахована близько на 150  людей, і знаходиться у задовільному стані. У цьому приміщенні поки низька температура, але керівництво обіцяє до 1 березня вирішити це питання. Друге укриття розраховане на 20 людей, але зараз там потрібно викачати воду. Також тут немає електрики. Тому по цій захисні споруді потрібно ще попрацювати.

Дізналися інспектори, як будуть рятувати студентів у педагогічному університеті. У їхньому укритті є парти, стільці та навіть тенісний столик, мало того – навіть музичні інструменти. Ректор педуніверситету пояснив, що це приміщення використовується як аудиторія, але у випадку надзвичайної ситуації вона зможе на три доби прихистити близько 300 людей. Всього у цьому виші кілька захисних споруд, які можуть зберегти життя близько тисячі людей. 

За матеріалами Акула.