Головна Новини області Кіровоградщина: панахида на вшанування Героя

Кіровоградщина: панахида на вшанування Героя

0
ПОШИРИТИ

2 лютого в Свято-Миколаївському храмі м. Бобринця пройшла поминальна панахида по загиблому воїну – мічману Олегу  Стороженку, через рік після його смерті. Прийти помолитися за душу полеглого Олега зібралася його сім’я,

близькі друзі, побратими по зброї, а також представники від органів влади: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, перший заступник голови РДА Валентин Мельник, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк та голова районної ради Олена Гадемська, які перед цим вшанували пам’ять загиблого біля Галереї Слави, поклавши квіти до портрета військовослужбовця.
Поминальну літургію провів настоятель храму – о.Юрій Онисько..
Звертаючись до прихожан отець Юрій наголосив на жертовності, яку продемонстрував захищаючи свою Батьківщину не тільки Олег, а й всі полеглі воїни-захисники України. В свою чергу настоятель храму довів до відому, що звернувся із проханням до єпископа Кіровоградського і Голованівського Марка, щоб зробити 8 листопада – Днем пам’яті не лише великомученика Дмитра, а й днем всіх загиблих захисників Батьківщини та проводити цього дня поминальні літургії.
Сказав слово й військовий комісар Микола Капітоненко, який відзначив мужність та звитягу, яку несуть військовослужбовці на східному фронті, відстоюючи кордони нашої держави. tadarise pro 20
Після закінчення поминальної літургії були покладені квіти до пам’ятного хреста, “Арки пам’яті”, що знаходиться на території храму. Також, рідні та близькі відвідали могилу Олега на Ковалівському кладовищі та після чого поклали квіти біля пам’ятної дошки, яка розміщена на міській школі №5.
Покладаючи квіти до пам’ятних дощок Олега Стороженка та Юрія Олефіренка із словами до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Сергій Шевченко та волонтер Анатолій Лінніков, які виразили слова подяки Героям та смутку за віддане життя наших земляків.
lady-era pills

Джерело: РДА