Головна Новини області Кіровоградщина: нагорода знайшла героїню

Кіровоградщина: нагорода знайшла героїню

0
ПОШИРИТИ

22 січня з нагоди святкування річниці Дня Соборності України до Головного управління Національної поліції області для заохочення

було запрошено представників волонтерського руху Кіровоградщини, які всіляко допомагають правоохоронцям та військовим, що несуть службу в зоні проведення АТО. Очільник Нацполіції в області Сергій Кондрашенко вручив нагороди та подякував всім запрошеним за невтомну працю та вже зроблені хороші справи. На жаль, представник волонтерського руху міста Світловодська Ірина Бєлоконенко не мала можливості бути присутньою на даному заході. Тому, 29 січня начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий запросив волонтера до приміщення відділу поліції, де від імені керівника ГУНП в області, від себе особисто та від імені lady-era pills особового складу привітав Ірину Сергіївну та вручив їй медаль "За гідність та патріотизм".

З початку проведення АТО Бєлоконенко І.С. самостійно по друзям, родичам, inderal non perscription знайомим, колегам по роботі, небайдужим жителям міста та району займається збором речей, коштів та продуктів харчування для учасників АТО та періодично разом з іншими друзями-волонтерами направляється до міста Щастя та інших міст Донецької та Луганської областей, де відвідує учасників АТО та передає їм зібрані ними речі та продукти.

Джерело: Світловодськ