Головна Новини області Кіровоградщина: на захід запросили друзів

Кіровоградщина: на захід запросили друзів

0
ПОШИРИТИ

На Кіровоградщині небайдужих людей вистачає. Клуб для людей старшого віку "Серця назустріч" функціонує у Палаці культури Світловодська більше

5 років. Щосереди з 13:00 до 15:00 його представники збираються разом, читають вірші, співають, обмінюються корисними порадами, діляться новинами. Увесь цей час клубом опікується ГО "Наше місто", яка організовує всілякі святкові заходи. Ось і цього разу традиційне передноворічне свято пройшло у теплій, майже родинній атмосфері. І хоча до клубу зараз входить близько 150 осіб, у залі зібралося набагато більше людей старшого віку: дехто привів із собою друзів, reputable on line pharmacies рідних, і навіть онуків.

На заході були присутні депутати Світловодської міської ради Володимир Дяченко, Валентина Онищенко, Олександр Павловський, представник ГО "Наше місто" Світлана Комлик, яка привітала світловодців з зимовими святами та побажала усіляких гараздів у новому році. Разом з Валентиною Онищенко вони подарували керівнику клубу Ларисі Яцик електричний чайник, аби їх зустрічі були ще теплішими. Того дня у спортивній залі для гостей накрили столи, їх пригощали печивом, цукерками, іншими солодощами та чаєм. Святкового настрою присутнім додали виступи творчих колективів та солістів Палацу культури. У репертуарі були українські народні пісні, новорічні lady era pills колядки та щедрівки, сучасні композиції, а також пісні з відомих кінофільмів, тож аудиторія охоче підспівувала виступаючим та дарила у відповідь артистам гучні овації.

Джерело: Світловодськ