Головна Новини області Кіровоградщина: могла статися аварія

Кіровоградщина: могла статися аварія

0
ПОШИРИТИ

Два роки і шість місяців позбавлення волі за крадіжку деталей залізниці – такий вердикт виніс Олександрівський районний суд Кіровоградської області 59 – річному місцевому жителю. У травні поточного року з метою особистого збагачення непрацюючий громадянин озброївся необхідним інструментом та на перегоні ст. Зелена – ст. Яковлівка вийшов на «полювання»за металевими деталями. Чоловіку вдалося, будучи непоміченим, демонтувати 16 деталей верхньої будови колії, завдавши шкоду державному підприємству «Одеська залізниця» на суму 395 гривень. Крім того, пошкодження шляхів сполучення могло спричинити аварію потягу.

За lady era pills фактором демонтажу було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Через 13 днів в нічний час зловмисник знову вийшов на ту ж саму ділянку залізниці, де демонтував 18 деталей, вартістю майже 400 гривень. Але на цей раз на місці злочину його затримали працівники лінійного відділу на ст. Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці та вилучили крадене. За фактом двох крадіжок кримінальні провадження за ч. 1 та 2 ст. 185 (Крадіжка) та ст. 277 (Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів) КК України були направлені до суду.

У судовому засіданні чоловік свою вину в інкримінованих йому діяннях визнав повністю, розуміючи також, що від них могли настати тяжкі наслідки.

При винесенні вердикту суд врахував обставини, що обтяжують та пом’якшують вину підсудного, і призначив йому покарання у вигляді 2,5 років позбавлення волі. Разом з тим, взявши до уваги те, що виправлення та перевиховання правопорушника можливе без відбування покарання, суд встановив йому іспитовий строк один рік, а також зобов’язав відшкодувати збиток, завданий залізниці.

Джерело: СЗГ УМВС України на Одеській залізниці