Головна Новини області Кіровоградщина: містяни раді новому для них виду спорту

Кіровоградщина: містяни раді новому для них виду спорту

2
ПОШИРИТИ

У Знам’янці змагалися з більярду. Змагання проходили 20 лютого, на базі ресторанно-розважального комплексу «Олімп», де відкрито більярдний клуб «Олімп», який є філією Відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерації спортивного більярду

України» в Кіровоградській області. Ініціатором, натхненником, меценатом проведення турніру виступив підприємець О.А.Халявко, який зацікавлений не лише проводити змагання, але й створити можливість тренувати охочих, насамперед – дітей.

E день змагань, у більярдній залі вирувала атмосфера передчуття радісної події. Гравці розминалися, шліфуючи майстерність, організатори готували нагородні матеріали, представники обласного телебачення налаштовували обладнання і брали інтерв’ю у гравців.

Під час підготовки до турніру, була можливість поспілкуватися з Головою Відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерації спортивного більярду України» в Кіровоградській області – О. Сінякевичем. Олександр Євстафійович розповів про стрімкий розвиток більярду в Кіровограді, досягнення та перспективи. Федерація зацікавлена у створенні нових філій cаме для залучення до цієї захоплюючої гри дітей. Це спорт, який не вимагає великих фізичних навантажень, але тренує такі якості як концентрація уваги, терпіння, інтелект, розвиває окомір, виробляє чіткість і координацію рухів, швидкість реакції, винахідливість. Сам гравець, набуваючи ці навички, привчається до терпіння й холоднокровності. Більярд є перш за все видом фізичного гарту організму.

В урочистому відкритті турніру брали участь міський голова С. Філіпенко, Голова Відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерації спортивного більярду України» в Кіровоградській області  О. Сінякевич, начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р. Ладожинська, директор КДЮСШ Є. Гавришевський, депутат міської ради В. Мацко і, звичайно, гостинний господар більярдного клубу «Олімп», підприємець О. Халявко.

Змагання були хвилюючими, цікавими та напруженими, адже змагалися хлопці і дівчата, дорослі і діти, знам’янчани і гості з Кіровограду. А результати такі: І місце – Невінчаний Антон, ІІ місце – Холявко Роман, ІІІ місце розділили Сметанко Роман та Невінчаний Роман, всі хлопці із Знам’янки нагороджені кубками та грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Тож вітаємо переможців у першому кроці до майбутніх перемог!

Джерело: міськрада