Головна Новини області Кіровоградщина: карають за продаж забороненого неповнолітнім

Кіровоградщина: карають за продаж забороненого неповнолітнім

0
ПОШИРИТИ

В Олександрії працівники поліції провели відпрацювання щодо незаконної торгівлі тютюновими виробами та продажу неповнолітнім алкогольних напоїв. Про це йдеться на сторінці "Facebook" Олександрійського відділу поліції, пишуть Олександрійські новини.

Так, на території міста був виявлений факт продажу 69 – річною місцевою жителькою тютюнових виробів без відповідних документів на право реалізації даної продукції. У жінки ladyera було вилучено значну кількість тютюнових виробів та відносно неї складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 156 "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами" КУпАП.

Крім cialis deal того, правоохоронці викрили 47 – річну та 34 – річну місцевих жительок, що реалізовували алкогольні напої особам, які не досягли 18-річного віку. Дії правопорушниць кваліфіковано за частиною 2 статті 156 КУпАП.

До відповідних органів влади направлено подання щодо позбавлення підприємців ліцензій за порушення правил торгівлі. Робота у даному напрямку продовжується.

Нагадаємо, в Олександрії правоохоронці також активізували роботу, спрямовану на боротьбу з самогоноварінням.