Головна Новини області Кіровоградщина: горів будинок

Кіровоградщина: горів будинок

0
ПОШИРИТИ

У холодні зимові дні частими стають виклики рятувальників на пожежі. Причина – неправильно облаштовані пічки. Уже 2 січня рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку

Олександрівки. На місце події негайно виїхав черговий караул ДПРЧ-29  Олександрівського району у складі 2 одиниць техніки та 10 чоловік особового складу. Прибувши на місце, рятувальники оперативно загасили займання шиферної покрівлі по дерев'яній обрешітці на  площі 120 м. кв. Вогнеборці не допустили поширення вогню на решту будівлі. О 03:37 рятувальники локалізували пожежу, buy roaccutane uk а о 03:50 повністю ліквідували.

До ліквідації пожежі також залучалась добровільна пожежна дружина ПАТ «2-й ім. Петровського цукрозавод» Олександрівського району.

Як з’ясувалося, до пожежі призвело lady era pills порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

Тож, шановні громадяни, щоб тепло у ваших оселях не стало згубно гарячим – будьте обережні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Джерело:  Прес-служба У ДСНС в області