Головна Новини області Кіровоградщина: Героя АТО вшанують разом із воїнами-інтернаціоналістами

Кіровоградщина: Героя АТО вшанують разом із воїнами-інтернаціоналістами

0
ПОШИРИТИ

Відбулося засідання організаційного комітету по напрацюванню плану заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території

інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні в Бобринці. У роботі оргкомітету взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник міського голови Валентин Висоцький, керівник апарату РДА Галина Карпова, начальник відділу культури і туризму РДА Лариса Гребень, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Микола Тосік та військовий комісар Микола Капітоненко. cheap cialis 5mg
У ході засідання був визначений чіткий план заходів по відзначенню у районі 15 лютого пам’ятної дати – виведення військ з Афганістану в 1989 р.
Так, в суботу, 13 лютого, члени районної організації УСВА, за участі представників від органів влади відвідають могили та сім’ї загиблих в Афганістані. У понеділок, 15 лютого, о 10 годині у великій залі адмінприміщення відбудеться урочиста частина та святковий концерт, де воїнам-інтернаціоналістам вручать почесні грамоти та медалі. Після урочистої частини планують покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям й чорнобильцям.
Планують й поминальну панахиду по загиблим у Свято-Миколаївській церкві. Молебень відслужить єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк та настоятель храму отець Юрій.
Щодо плану заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, то в цей день, 20 лютого о 10 годині біля пам’ятної дошки на честь Віктора Чміленка (ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) запланований мітинг- lady-era pills реквієм за участі керівництва району, громадських активістів та членів громадських організацій.
Планують здійснити покладання квітів до пам’ятних дошок Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка, які розміщенні на школі №5, в якій Герой України навчався та будинку по вулиці 50-річчя жовтня 17А, в якому проживав.

Джерело: РДА