Головна Новини області Кіровоградщина футбольна: перемога над лідером, нічия з середняком, поразка від аутсайдера

0
ПОШИРИТИ

Перша ліга. "УкрАгроКом" (Головківка, Олександрійський район) – "Сталь"  (Алчевськ) – 2 : 1.

Гості, lady-era pills відкривши рахунок, надалі забули, що вони грають в Олександрії, де звитяг, зазвичай, у них небагато. Ще в першому таймі господарі рахунок зрівняли, а наприкінці зустрічі (Лозовий, 79 хв.) сільські футболісти таки дотисли одного з лідерів…

"Авангард" (Краматорськ) – ПФК "Олександрія" – 2 : 2.

І тут рахунок відкрили гості (Старенький), але миттєво у їхні ворота пенальті – і вже 1 : 1. Надалі команди ще по разу обмінялися голами. Нічия.

"Динамо -2" (Київ) – "Зірка" (Кіровоград) – 1 : 0.

Киянам і справді відступати вже нікуди, тож, коли на 15 хв. кіровоградець Рудницький не реалізував 11-метровий, вони нарешті повірили в себе. Забивши перед перервою (М'якушко), динамівці, навіть залишившись у 10-ох, втримали переможний рахунок…