Головна Новини області Кіровоградщина: дітям воїнів АТО допомогла діаспора

Кіровоградщина: дітям воїнів АТО допомогла діаспора

0
ПОШИРИТИ

У ці новоріні дні особлива турбота – про дітей загиблих воїнів. Для Дмитра Ткаченка і Станіслава Мамадалієва

рідні також підготували подарунки, але їх тата Володимир і Андрій більше не прикрасять з ними ялинки, не запускатимуть із синами viagra in amsterdam святкових феєрверків. Вони віддали своє життя за те, щоб більшість дітей України не лякали вибухи і постріли, щоб їх домівки не руйнували снаряди і ракети «градів», щоб їх життя не перекреслили чорні дні війни.

Тому допомогти в організації свята для таких дітей – обов’язок кожного добропорядного громадянина. Дмитро і Станіслав не обділені увагою міської влади, для них засновано стипендію, міський голова Олександр Корінний особисто опікується вирішенням їх проблем.

Віднедавна про дітей загиблих Новоукраїнських військових турбується наша землячка, а нині житель Харківщини – волонтер Марина Хаперська. Залучившись підтримкою українців з діаспори, lady era pills у день відзначення 245-ї річниці заснування Новоукраїнки Марина передала по 250$  для Станіслава і Дмитра від Українського Конгресового комітету Америки, зокрема відділу УККА на Лонг-Айленд (голова Степан Куницький), а у Різдвяно-Новорічні свята від добродіїв зі Сполучених Штатів Америки пана Івана та пані Валерії Фальковських дітям було вручено по 500$. Зустріч відбувалась 2 січня у приміщенні міської ради, де гостей привітно зустрічали секретар міськради Людмила Вишневецька та заступник міського голови Олександр Руденко, де у дружній атмосфері за чаєм і солодощами ділились спогадами, сподівались на краще майбутнє нашої держави.

Добре, що у святкові дні люди не забувають про військових і їх родини і, якщо не в спромозі допомогти матеріально, то у Різдвяній молитві згадують про охоронців миру, воїнів світла, хто у скруті, холоді захищають Україну, незалежність, право на самовизначення і краще життя, особливо про тих, які поповнили ряди Небесного воїнства.

«Ми не в змозі замінити загиблих батьків для дітей наших героїв, але повинні зробити все, щоб вони по справжньому відчували батьківську турботу від влади і громади», – наголошує Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.


Джерело: Новоукраїнська міська рада