Головна Новини області Кіровоградців нагородили почесним орденом (Фото, Відео)

Кіровоградців нагородили почесним орденом (Фото, Відео)

0
ПОШИРИТИ

Чалапчій bupropion online drugstore india Кіровоградщина має багато гідних поваги та вшанування Героїв. Серед них – надзвичайної сили волі людина, справжній чоловік та воїн. Мова про Олександра Чалапчія. Наш сайт та газета “Діалог” також не раз розповідали про цього мужнього чоловіка.

Як повідомляє сайт “Златопіль”, у Полтаві його нагородили Орденом «Народний Герой України». Волонтер та колишній військовий 34-го батальйону «Батьківщина» Олександр Чалапчій втратив у бою обидві ноги, але не АТО2зламався. Заново навчився ходити й почав допомагати армії та родинам учасників АТО.

Його присутнім представив голова Кіровоградської ladyera обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Орденом «Народний Герой України» посмертно нагороджено Євгена Подолянчука, командира групи спеціального призначення третього полку спецпризначення, що базується в Кіровограді. Євген Подолянчук Герой загинув у Донецькому аеропорту від осколкового поранення в голову. За Євгена нагороду отримала його дружина, а вшанувати побратима до Полтави приїхали кіровоградські спецпризначенці та волонтери.

Довідково: Орден «Народний Герой України» – чи не найвища недержавна відзнака України, якою нагороджуються волонтери (жовто-синя колодка) та військові. Відливаються ордени зі срібла, яке жертвуютьАТО на нагороду звичайні люди.

У Полтаві сьогодні пройшла уже тринадцята церемонія Чалапчій 2нагородження.