Кіровоградці, якщо маєте нерухомість, то сплатіть податок!

  0
  ПОШИРИТИ

  Кіровоградська ОДПІ звертає увагу, що згідно з нормами Податкового кодексу України, обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з об’єктів оподаткування, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси(місцем реєстрації) власника житлової нерухомості. Податок сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

  Також, звертаємо увагу, якщо у фізичної особи у власності є декілька об’єктів нерухомості – наприклад квартира у місті Києві та будинок у місті Запоріжжя і кожен lady era pills з них перевищуватиме встановлені законодавством пільги бази оподаткування (для квартири або квартир незалежно від їх кількості – 120 кв.м. житлової площі, а для житлового будинку або будинків – 250 кв.м.), то сплачувати податок необхідно буде як до бюджету столиці, так і до бюджету міста Запоріжжя згідно квитанцій про сплату, що надійдуть від податкової інспекції за місцем реєстрації фізичної особи.

  Слід зазначити, що пільги зі сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

  Нагадаємо, порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки регулюється нормами статті 265 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755 (зі змінами і доповненнями).

  Джерело: Прес-служба Кіровоградської ОДПІ