Головна Новини області Кіровоградці, працівники телебачення та радіо, зі святом Вас!

Кіровоградці, працівники телебачення та радіо, зі святом Вас!

0
ПОШИРИТИ

Шановні колеги, працівники телебачення та радіо! Вітаємо Вас із професійним святом! Чи уявляємо ми сьогодні своє життя без телебачення, радіо? Старше покоління — без старих добрих фільмів і пісень, а молодь — без численних молодіжних телепрограм і радіо?Певно, що ні. А хіба задумуємося ми, сидячи біля блакитних екранів або насолоджуючись черговою мелодією, що лунає з радіоприймача, хто стоїть за всіма цими технічними дивами? Звичайно, ні. Ми сприймаємо ці надбання людства, ці зручності як щось належне, природне, те, що є та має бути за будь-яких обставин.

Погодьтеся, для кожного з нас важливо бачити чітке зображення на екрані свого телевізора або можливість будь-якої миті зв'язатися з кимось у будь-якій точці планети, а якісний прийом і зв'язок гарантують саме вони. І таких важливих невидимих «ґвинтиків», тобто робітників, яких мало хто бачить, але користується їх послугами, дуже багато.

Саме на їх честь 1994 року Указом Президента встановлене lady era pills свято — День працівників радіо, телебачення та зв'язку, що відзначається 16 листопада щорічно.