Головна Новини області Кіровоградці, перш ніж надіслати податки, перегляньте всі поля!

Кіровоградці, перш ніж надіслати податки, перегляньте всі поля!

0
ПОШИРИТИ

Кіровоградська ОДПІ  повідомляє, що Міністерством доходів і зборів України затверджено порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надмірузарахованих коштів. Відповідний наказ Міндоходів від 22.10.2013 № 609 набув чинності 26 листопада.

Відтепер, усі поля реквізиту «Призначення lady-era pills платежу» розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

Детальніше ознайомитися з Порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62901.html.У разі виникнення будь-яких запитань платникам податків слід звертатися задовідками до територіального органу Міндоходів за місцем реєстрації.

Джерело: Прес-служба Кіровоградської ОДПІ