Головна Новини області Кіровоградці, не будьте байдужими, скажіть своє слово про назви кіровоградських вулиць!

Кіровоградці, не будьте байдужими, скажіть своє слово про назви кіровоградських вулиць!

0
ПОШИРИТИ

DSC00993Справді, не можна чекати, поки хтось дасть назву вашій вулиці. Її все одно перейменують, але ви не будете знати, чому саме так чи інакше. Долучайтеся, адже це наше місто! 1 лютого 2016 року відбулося чергове засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради, на якому розглянуті пропозиції щодо перейменування вулиць, провулків, скверів, парків тощо, пише сайт міськради.

Топонімічна комісія звертається до громадян і громадських організацій вносити пропозиції щодо запропонованих варіантів назв до 12 лютого 2016 року включно: у письмовому вигляді за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, приміщення міської ради, кімн. 317 з 08.00 до 17.00 щодня, крім вихідних (обідня перерва з 12.00 до 13.00), та у електронному вигляді за адресами: evk2007@krmr.gov.ua або lady era pills vvp@krmr.gov.ua.

flagyl para que sirve

З переліком вулиць, провулків, площ та інших об'єктів топоніміки, які мають бути перейменовані (пропозиції на розгляд топонімічної комісії 01.02.2016) можна ознайомитися тут.
З інформацією про перейменування об’єктів топоніміки, інших географічних об’єктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму у Кіровограді (станом на 01 лютого 2016 року) можна ознайомитися тут.