Головна Новини області Кіровоградці, маєте новий транспортний маршрут – центральний!

Кіровоградці, маєте новий транспортний маршрут – центральний!

0
ПОШИРИТИ

ladyera

Невдовзі кіровоградці зможуть скористатися новим транспортним маршрутом в обласному центрі – №1-ц (Центральний). Рішення про включення такого маршруту до маршрутної мережі прийняв виконавчий комітет міської ради  14 листопада. Як повідомив під час засідання виконакому начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Віктор Зубченко, автобуси №1-цкурсуватимуть за маршрутом: вул. Генерала Жадова, вул. Героїв Сталінграда, вул. Космонавта Попова, Маршала Конєва, просп. Університетський, Правди, вул. 50 років Жовтня, Велика Перспективна, Євгена Маланюка, Полтавська, пров. Об’їзний, АС-1 (в обох напрямках)

 Новий маршрут має забезпечити якісне перевезення пасажирів на двох проблемних ділянках у години пік, які виявили за результатами обстеження роботи громадського транспорту на центральному маршруті – по вулиці Полтавській і на проспекті Правди в сторону центру. Обслуговуватимуть маршрут автобуси класу І-ІІ, які розраховані на перевезення не менш, як 40 пасажирів.
 Своїм рішенням виконком доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку з метою недопущення можливого виникнення соціальної напруги, пов’язаної з роботою громадського транспорту на центральних маршрутах міста, терміново укласти до проведення відповідного конкурсу договір на перевезення пасажирів за міським автобусним маршрутом № 1-ц (Центральний), забезпечивши функціонування за ним не менше 11 автобусів класу І та ІІ (екологічної норми не нижче ЄВРО-ІІІ) та забезпечити підготовку та оголошення конкурсу на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 1-ц (Центральний) у місячний термін.
 Одночасно міський голова Олександр Саінсус поставив перед профільним управлінням вимогу здійснювати і в подальшому щоденний моніторинг пасажирських перевезень і вже на наступному засіданні виконкому доповісти про ефективність внесених змін до маршрутної мережі.
 Відповідно до прийнятого рішення, також подовжено за зверненнями кіровоградців маршрути №4 та №44 до вулиці Генерала Жадова.

Джерело: