Головна Новини області Кіровоград: засуджено посадовця-хабарника

Кіровоград: засуджено посадовця-хабарника

0
ПОШИРИТИ

За принципової позиції прокуратури Кіровоградської області duloxetine price at walmart колишнього заступника голови Державної інспекції

сільського господарства України, викритого на отриманні 357 тис грн хабара, визнано винним за ч. 4 ст. 368 КК України та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Також вироком Кіровського районного суду м. Кіровограда його позбавлено права займати посади в lady era pills державних органах і органах місцевого самоврядування протягом 3-ох років та позбавлено 5-го рангу державного службовця.

В ході судових слухань державним обвинувачем доведено, що колишній посадовець, шляхом вимагання, одержав від виконавчого директора ТОВ ВКФ «Велта» 357 тис грн неправомірної вигоди. Підсудний, у свою чергу, провину у вчиненні злочину не визнав та просив у суді виправдальний вирок.

До набрання вироку законної сили міра запобіжного заходу залишається у виді застави.

Нагадаємо, заступника Державної інспекції сільського господарства України було викрито на отримані хабара у серпні 2014 року співробітниками Головного слідчого управління МВС України. Кошти він вимагав за надання спеціального дозволу на зняття та перенесення верхнього родючого шару ґрунту з земельних ділянок загально площею 51 га, з розрахунку 7 тис грн за 1 га землі.

Джерело: Прес-служба прокуратури Кіровоградської області