Головна Новини області Кіровоград: застерегли від наслідків

Кіровоград: застерегли від наслідків

0
ПОШИРИТИ

4 лютого така роз’яснювальна робота кіровоградськими рятувальниками проводилася у мікрорайоні Олексіївка, що в обласному центрі. Працівники обласного Управління ДСНС нагадали мешканцям Кіровограда

про обережність у користуванні пічним та газовим опаленням. Порадили перевірити тягу та не закривати вентиляцію. Важливо також не перевантажувати електромережу великою кількістю приладів та не залишати обігрівачі увімкненими на ніч. Рятувальники нагадали і про небезпеку паління в ліжку – такі випадки нерідко завершуються фатально. Окремо фахівці пожежно-рятувальної служби звернули увагу співрозмовників на безпеку молодшого покоління під час перебування на вимушених канікулах – ladyera закликали не залишати малолітніх дітей самих вдома, не допускати до запальничок та сірників.

Дослухавшись до рекомендацій, мешканці мікрорайону погодилися, що пожежу краще попередити. Користуючись нагодою, працівники Служби порятунку нагадали і про дії на випадок надзвичайної ситуації та та вручили застережні листівки та degra 100 пам’ятки, у яких наводяться необхідні поради.

Джерело: Прес-служба У ДСНС в області