Головна Новини області Кіровоград: воїна проводили зі свічками

Кіровоград: воїна проводили зі свічками

0
ПОШИРИТИ

Вічна пам'ять про подвиг. У селі Казавчин Гайворонського району попрощалися з військовим Ігорем Грішиним.  Як розповів «РК» Казавчинський сільський голова

Сергій Манзюк, Грішин був призваний до Збройних Сил України під час шостої хвилі мобілізації – 14 серпня 2015 року. Він проходив службу в 57-ї мотопіхотній бригаді. 

«Ігор Грішин народився у нашому селі, закінчив місцеву школу. Згодом навчався у Гайворонському ПТУ на механізатора. Одружився, виїхав у Гайворон, де працював водієм у Гайворонському АТП. Але сімейне життя не склалося, чоловік повернувся до батьків», – зазначив сільський голова.  ladyera

Односельці зустрічали свого героя коридором із свічками у руках від сусіднього села Хащувате до батьківської хати у Казавчині. 

lipothin Тіло бійця очікували о 18.00. Проте процесія приїхала із затримкою, о 22.00. Протягом чотирьох годин селяни чекали на свого героя. 

За словами Сергія Манзюка, супроводжували загиблого бійця його бойові побратими. Близько 500 односельців прийшли попрощатися з героєм. Це родичі, друзі, люди із сусідніх сіл, а також керівництво району.

У Сергія Грішина залишилися старенькі батьки та 19-річна донька.